wtorek, 11 listopada 2014

Krem pod oczy Optimals Seeing is Believing - Oriflame

Cześć!

Jako dwudziestopięciolatka czuję się już w obowiązku regularnie pielęgnować oczy. Codziennie rano i wieczorem delikatnie wklepuję kremik w okolice oczu. Kremik pod oczy na dzień ma doskonale nawilżać, szybko się wchłaniać i dobrze zachowywać się pod makijażem. Krem pod oczy na noc wybieram już treściwszy.

Przez kilka ostatnich miesięcy na dzień wybieram kremik Oriflame Optimals Seeing is Believing.


W ładnym szkalnym sloiczku z plastikową zakrętką znajduję sie standardowe 15 ml produktu. Krem jest bardzo delikatny, ma lekką kremowo-żelową formułę, wprost idealną do nakładania pod delikatne okolice oczu. Nie ma mowy, żeby obciążył skórę.


Z drugiej strony, bardzo skutecznie nawilża. Skóra jest miękka i wypielęgnowana. Szybko się wchłania, nie roluje się pod makijażem, dobrze nakłada się na niego kosmetyki kolorowe. Jestem z niego bardzo zadowolona i spełnia moje oczekiwania wobec kremu pod oczy pod makijaż. Na noc oczekuję bogatszej formuły, ale kiedy wyjeżdżam, zabieram tylko ten i też sobie radzi.

Ogólnie, jestem z niego bardzo zadowolona. Ostatnio to jeden z najbardziej udanych kosmetyków tej marki, jakie miałam okazję testować.

Cena regularna jest wysoka, ale zdarzają się promocje, w których można go dostać poniżej 10 zł. Polecam skusić się na jedno opakowanie, bo jest zaskakująco dobry.

Udanego wypoczynku w Święto Narodowe!
Fifruwajka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...